نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی
حامیان
  • انجمن علمی انرژی خورشیدی ایران

  • انجمن مهندسی بهره وری صنعت برق ایران

  • اتحادیه انرژی ایران

  • پارک فناوری پردیس

  • سولارین - شبکه انرژی خورشیدی ایران

  • انجمن شركتهاي خدمات انرژي ایرانتاريخ هاي مهم
تحويل غرف خودساز
8اسفند   

تحويل غرف پيش ساخته جهت غرفه آرايي 
اسفند 9

ورود کالاي سنگين
اسفند 8

آخرين مهلت تحويل تعهدنامه ارزي ريالي به همراه چک تضمين
اسفند 2


پوستر

درباره نمايشگاه

يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران

نمايشگاه بين المللي انرژي هاي نو ، تجديدپذير بهره وري و صرفه جويي انرژي به عنوان مهمترين رويداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنايع مرتبط با انرژي هاي نو و صرفه جويي انرژي برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. با توجه به اهميت مديريت انرژي و نيز واقعي سازي قيمت ها در حوزه انرژي عملا مسائل مرتبط با استفاده از انرژي هاي تجديدپذير و نيز افزايش بهره وري و صرفه جويي انرژي از مهمترين مسائل روز حوزه انرژي ميباشد. اقبال گسترده شرکت هاي فعال در اين حوزه و حمايت همه جانبه دولت در خصوص حرکت به سمت بهره وري و صرفه جويي انرژي و نيز جايگزيني انرژي هاي نو و تجديد پذير به جاي سوخت هاي فسيلي از جمله ويژگي هايي است که اهميت اين رويداد را بيش از پيش نمايان ميسازد.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند هشتمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 10 الي 13 اسفند ماه 1394 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1394/12/04
1394/11/29
مشارکت کنندگان محترم جهت اخذ مجوز غرفه سازی از تاریخ 1 الی 6 اسفند به نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 37، اتاق 14 مراجعه نمایید.
شایان ذکر است مجوز غرفه سازی صرفا در این بازه زمانی صادر گردیده و خارج از این بازه زمانی صادر نخواهد شد.

ادامه . . .
1394/11/10
قابل توجه مشارکت کنندگان محترمی که متقاضی غرفه خودساز، بدون تجهیزات می باشند؛ تاریخ تحویل غرف جهت غرفه سازی عصر 8 اسفند ماه می باشد. از این رو غرفه سازان می بایست تمامی قطعات را به صورت آماده به نمایشگاه حمل نموده و برای تحویل غرفه در زمان مقرر، در نمایشگاه فقط به مونتاژ قطعات اقدام نمایند.
ادامه . . .
1394/10/23
به اطلاع کلیه علاقمندان به صنعت انرژی بادی ایران می‌رساند، انجمن علمی انرژی بادی ایران در نظر دارد چهارمین کنفرانس انرژی بادی ایران را در روزهای 10 و 11 خرداد 1395 به یاری خداوند برگزار نماید
ادامه . . .
1394/09/09
تعرفه اجاره سالن های نمایشگاه بین المللی تهران به شرح زیر است؛
ادامه . . .
تلفن : (+98-21) 42917000 ( 30 خط)
فکس : (+98-21) 42917100
ایمیل : sales@energysaving.ir
آدرس : تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاك 15 واحد2
Copyright © 2014 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved