نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی
Pic
حامیان


تاريخ هاي مهم
شروع ثبت نام
95/09/01  

ارسال کاتالوگ 
سه روز بعد از ثبت نام

واريز هزينه
پنج روز بعد از ثبت نام

آخرين مهلت تحويل تعهدنامه ارزي ريالي به همراه چک تضمين
95/10/30


درباره نمايشگاه

يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران

نمايشگاه بين المللي انرژي هاي نو ، تجديدپذير بهره وري و صرفه جويي انرژي به عنوان مهمترين رويداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنايع مرتبط با انرژي هاي نو و صرفه جويي انرژي برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. با توجه به اهميت مديريت انرژي و نيز واقعي سازي قيمت ها در حوزه انرژي عملا مسائل مرتبط با استفاده از انرژي هاي تجديدپذير و نيز افزايش بهره وري و صرفه جويي انرژي از مهمترين مسائل روز حوزه انرژي ميباشد. اقبال گسترده شرکت هاي فعال در اين حوزه و حمايت همه جانبه دولت در خصوص حرکت به سمت بهره وري و صرفه جويي انرژي و نيز جايگزيني انرژي هاي نو و تجديد پذير به جاي سوخت هاي فسيلي از جمله ويژگي هايي است که اهميت اين رويداد را بيش از پيش نمايان ميسازد.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند هشتمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 5 الي 8 اسفند ماه 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1395/12/14
مشارکت کنندگان محترم
با سلام
احتراماً به استحضار میرساندکه صورتحساب نهایی و چکهای تضامین ارزی-ریالی آماده تحویل به مشارکت کنندگان عزیز می باشد لذا خواهشمند است از تاریخ 1395/12/16 الی 1395/12/23 از ساعت 9 الی 12، نماینده خود را به همراه مدارک ذیل ( معرفی نامه، رسید چک تضمینی و مهر شرکت) به آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاک 15، واحد 2، شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا، امور مالی مراجعه نموده و نسبت به دریافت چک تضمین و صورتحساب خود اقدام نمایید. بدیهی است در صورت عدم مراجعه جهت دریافت چک تضمین طی زمانبندی اعلام شده، ستاد برگزاری هیچگونه تعهدی نداشته و چکهای تضامین ابطال خواهد شد.
ادامه . . .
1395/11/23
احتراما، به استحضار می رساند صدور مجوز غرفه سازی جهت نمايشگاه بين المللي انرژي هاي نو ، تجديدپذير بهره وري و صرفه جويي انرژي از تاریخ 25 الی 30 بهمن ماه از ساعت 9 الی 15 می باشد.
مشارکت کنندگان محترمی که متقاضی غرفه بدون تجهیزات(زمین خام) و فضای باز می باشند، می بایست در تاریخ اعلام شده به آدرس ستاد برگزاری واقع در نمایشگاه بین المللی - سالن 37 مراجعه فرمایند.
شایان ذکر است، مجوز غرفه سازی به هیچ وجه در خارج از بازه زمانی اعلام شده صادر نمی گردد.

ادامه . . .
تلفن : (+98-21) 42917000 ( 30 خط)
فکس : (+98-21) 42917100
ایمیل : sales@energysaving.ir
آدرس : تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان بوستان، پلاك 6، واحد 1
Copyright © 2014 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved